Herkese merhaba;
Onka Medya’nın bu mecrasından sizlere ilk defa sesleniyorum ama bundan sonra her hafta yeni bir yazımla birlikte olacağız.

25 Yıllı showman kimliğim ile tv showları, sinema filmleri, tiyatro oyunları, sahne çalışmaları derken son 10 yıldır da kurumsallaşmaya önem vererek bireysel çalışmalarımın bir bütününü Onka markası altında toplayarak özellikle medyada edindiğim bilgileri, markaları dijitalleşme süreçlerine harmanlayarak ihtiyaç duyduğu bütünleşik pazarlama stratejilerini yönettiğim bir yapıyı yöneterek yaşamımı sürdürüyorum.

Onka Medya reklam ajansı ve yapım bölümü ile iki ana başlıkta hizmet vermekte. Reklam ajansı bölümünde dijital, kreatif , prodüksiyon, pr iletişim, medya satın alma planlama, etkinlik ve organizasyon departmanları ile markaların ihtiyaç duyduğu hizmetleri sağlamakta.

Pandemi sürecinin hayatımıza girmesinden sonra özellikle markaların bütünleşik dijitalleşme süreç yönetimi konusunda desteklerimizi arttırmaya başladı. Web sitesi , e ticaret , mobil aplikasyon , sosyal medya yönetimi, seo, arama motorları reklamcılığı, sosyal medya reklamları, dijital medya satın alma ve planlamada uzman ekiplerimiz ile Türkiye’nin kendi sektöründe lider markalarına sürdürülebilir hizmet vermekteyiz.

Mayıs ayından bu yana dijital platformlarda hiç yer almayan 5 markayı tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde sağlayarak satış ve pazarlamada doğru hedef kitlerle buluşturup pandemi gibi hayatımıza giren zor süreçte fayda sağlamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Bizler de gördük ki özellikle dijital marketing konusunda markalar eski bildiği satış yöntemlerinden uzaklaşıp yeni satış kanalını dijitalde oluşturarak işletme giderlerinin de düştüğü ama istenilen satışları yakalayabileceği yepyeni bir pazarda sürdürülebilir ticareti yakalayabilir. Hatta bu trendi bir an önce yakalayıp krizi fırsata çeviren firma sayısı oldukça fazla.

Öncelikle bize ulaşıp müracaat ettikten sonra ister dijitalde ister sosyal mesafenin sağlandığı toplantı ortamında birbirimizi tanıyarak ihtiyaç duyulan hizmetleri belirleyip hızlıca işlere koyuluyoruz.

Eğer markanızın dijitaldeki alt yapısı oluşmuşsa yada mevcutta varsa bir diğer departmanımız etkinlik bölümündeki arkadaşlarımızın pandemi gündemine özel hazırladıkları;

Influencer Marketing / Hediye Kiti Gönderimi

Sosyal medya, günümüzün en güçlü mecrası konumunda… Bu mecranın etkili kullanımı, markalar ve ürünler için büyük tanıtım avantajlarını da beraberinde getiriyor. Biz, markanızın sosyal medya iletişiminde öne çıkması için önce ürününüzü analiz ediyor, ürününüzün ve markanızın hedef kitlesine uygun şekilde, sosyal medyada en etkin isimleri sizin için seçiyoruz. Marka ve ürüne göre; spor, sanat ya da cemiyet hayatından medyatik isimlerle, sosyal medya fenomenleriyle ve influencer’larla (Instagrammer, YouTubber, Blogger) iletişime geçiyoruz. Ayrıca yine ürününüze uygun olarak; anne-çocuk, beslenme, kişisel bakım, gezi ve moda gibi farklı alanlar için de isim listeleri oluşturabiliyoruz. Size özel kutu ve konseptli ambalajlar tasarlayarak, içinde ürününüzün de bulunduğu hediye kitlerini bu isimlere ulaştırıyor ve yapacakları paylaşımlarla markanız adına etkili tanıtım gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra, hediye kitinde ürününüzü tamamlamak üzere yer alacak alternatif promosyon önerileri de sunuyoruz. Sosyal medyada kanaat önderi olarak öne çıkan isimlerin, markanızı ve ürünlerinizi anlatacakları paylaşımlarla hedef kitlenizle doğrudan iletişim kuruyor, istenilen mesajları iletiyoruz.

Siz de bu etkili mecrayı kullanarak hızlı bir sonuç almak istiyorsanız sitemizin iletişim bölümünden hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Haftaya yeni bir konuda buluşmak dileği ile…