web tasarım yazılım

Web Site Tasarımı


Web site tasarımı neden biz sorusunun cevabı için, çalışmaların kalitesi ve tasarlanan sitelerin vereceği sonuçlar kanıt niteliğinde değerlendirilebilir.

Bir web sitesinin internet ortamı üzerinden geliştirilmesi ve stratejik uygulamalar ile aktif hale getirilmesi konusunda verilen uzman bir destek ile tasarım yönü güçlü ve etkili platformlar oluşturulabilir. 
 
 

Hedeflenen Doğrultularda Web Sitelerinin Kalitesi Arttırılabilir
 
 

Kullanıcıların sahip oldukları vizyonun ve birikimin, ilgili iş alanı platformuna aktarılabilmesi ve web sitesinin iş alanını en iyi şekilde tanıtabilmesi için birçok yazılım çalışmaları geliştirilmiştir. Bu çalışmaların uygulanması anlamında çok uzman ve deneyimli bir ekip görev almakta ve sonuçlarını tek tek rapor halinde sunmaktadır. Var olan bilginin direkt olarak verilmesinden ziyade, estetik ve işlevsel noktalar çerçevesinde içerik haline getirilebilmesi, gerçek bir uzman işidir. Web site tasarımı neden biz sorusunun kilit kısmı da, estetiğin ve işlevin birleştirilebilmesi alanında yer alır. Bilginin bu formlarda sunulmasında, teknolojiden de en üst seviyede faydalanılması sağlanmaktadır.
 
 

Seo Çalışmalarına Uygun Web Sitesi Tasarımı
 

     

SEO yani arama motoru optimizasyonlarına uygun bir web sitesi tasarlanması, işin en önemli püf noktasını oluşturmaktadır. Bu anlamda daima güncel kalan ve arama motorunda üst sıralara yerleşebilen web siteleri oluşturulabilmektedir. Bunu yaparken gereksiz link ve anahtar kelimelerle doldurulmayan, gerçek ve kaliteli içeriklerle aynı zamanda arama motorlarına faydası dokunan siteler meydana getirilir.
 
     En uygun fiyat seçenekleri ve yüzde yüz sonuç garantili işlemlerle, kreatif çözümlerle hazırlanmış siteler, kullanıma hazır olacaktır. Firma ile hitap edeceği kesim arasındaki iletişimi doğrudan ve hızlı bir şekilde sağlayacak platformların oluşturulması da, kısa sürede ve en iyi seçenekler ile gerçekleştirilecektir. Analitik ve çözüm odaklı yapılan çalışmalar, en iyi şekilde sonuç verecek ve hedeflenen kitleye ulaştıracaktır.

email marketing

E-mail Marketing Nedir?

Online pazarlamanın en önemli kalemlerinden biri olan e-mail pazarlama, doğru kullanıldığında firmalar için yüksek kazanç sağlamaktadır.

 E-mail pazarlamada yüksek dönüşüm olmasının temel sebebi, hedef kitle ile doğrudan iletişim imkanı sunmasıdır.

 Böylesi güçlü bir pazarlama aracını kullanırken de dikkat etmemiz gereken teknikler söz konusudur. İşte toplu mail gönderiminde dikkate alınması gereken iletişim teknikleri.

E-Mail Pazarlama Nedir?

E-mail pazarlama tamamen beklenti kavramıyla alakalıdır. Eğer insanlara gönderdiğiniz e-mail ikna ediciyse ve insanlar e-maile tıklayıp sizin web sitenize geliyorlarsa bu olumlu seyreden bir kampanyadır diyebiliriz.

Ancak insanlara haftada bir e-mail gönderme sözü verip de sonra her gün e-mail gönderirseniz kendi ayağınıza sıkıyorsunuz demektir. Buna karşın günlük olarak e-mail bekleyen kişilere de ayda bir e-mail atıyorsanız yine kendinizi tehlikeye atıyorsunuzdur.

Bu bakımdan atacağınız ilk e-mail, kampanyanızın başarısı adına hayati öneme sahiptir.

 Tüm toplu e-mail gönderme servisleri size otomatik cevaplandırıcı opsiyonu sunar ki bundan istifade etmeniz gerekir.

E-mailini aldığınız kişiye atacağınız ilk mailde kendinizi tanıtmalı ve bu kişiye ne tür e-mailler atacağınızı ifade etmelisiniz.

Burada ayrıntılı ve uzun bir e-posta atıp meramınızı net bir biçimde anlatmak daha iyi olur ancak kısa ve çarpıcı bir e-mail de başarılı olabilir. Bu sizin üslubunuza bağlı bir şeydir.

Bu noktadan sonra tüm olay insanların beklentilerini karşılamaktır.

Social-media

Video İçerik Üretme

Video içerik, markaların tanıtım ve pazarlama sürecinde görsel ve işitsel ögeleri, kurumsal tonlar ve ögelerle bir araya getirerek oluşturulmuş içeriklerdir.

Dinamik ve yaratıcı fikirler ile insanlara çok daha etkili mesajlar göndermektedir.

Bu nedenle reklam ve pazarlama stratejilerinde markaların sıkça tercih ettiği bir yöntemdir.

Dijital pazarlama dünyasından yıldızı parlayan bir eleman haline gelmiştir.

Video içerik, diğer içeriklere oranla görsel ve işitsel ögeleri bir arada bulundurması sayesinde çok daha etkili sonuçlar vermektedir.

Potansiyel müşterileri ve hedef kitleyi cezbetmek adına kullanılan çok güçlü bir silahtır.

Markalar, web sitesi içerikleri ile birlikte sundukları video içerikler ile renklendirmekte, kullanıcı deneyimine uygun, ilgi çekici ve dinamik bir görünüme kavuşturmaktadırlar.

Dijital medyada video materyallerin oldukça rağbet görmesi firmaları daha çok bu tür çalışmalara yöneltmiştir.

Dolayısıyla her geçen gün bu tür video çalışmaları daha da önem taşımaktadır.